Ar jums teko patirti neigiamą atsakymą, kai labai reikėjo jūsų mylimą augintinį užrašyti į kirpyklą, ir jums nepavyko, nes tai buvo paskutinę savaitę iki pagrindinių metų švenčių, t.y. Kalėdų?
Kadangi kiekvienais metais kartojasi tokios istorijos, bandysiu paaiškinti, kodėl taip nutinka ir kaip jums to išvengti.

Pirmieji rudens mėnesiai. Savaime suprantama, jog jūs dar negalvojate apie Kalėdas. Nei kur, nei kaip jas sutiksite. Jūs, kaip ir dauguma žmonių, tiesiog gyvenate savo kasdienį gyvenimą.
Tuo tarpu aš jau galvoju apie tai, kaip suplanuoti savo darbus, kad mano mažieji klientai didžiausias metų šventes sutiktų švarūs ir gražūs. Todėl jau dabar rezervuoju geriausius laikus pastoviems klientams. Pastovūs – tai tie, kurie kerpami reguliariai, kas 2-3 mėnesius.
Tiesa, yra ir tokių klientų, kurie lankosi kartą į mėnesį, bet tokių nėra daug. Šiems paprastai prieš Šventes užtenka paskirti vos valandą, kad bent kiek pakoreguočiau kirpimą ir išmaudyčiau. Ir tokiems šunims man negaila paaukoti ir savo laiką net ir po darbo, nes žinau, kad šių pavyzdingų klientų šeimininkai vertina ir gerbia mano darbą ir kvalifikaciją.

Ir štai ateina gruodžio mėnuo. Prasideda skambučiai. Suprantama, jūs prašote rezervuoti laiką jūsų mylimukui kuo arčiau Kalėdų. Gruodžio pradžia jums dar gali būti sėkminga. Bet jūs nenorite, nes juk per anksti, ir  Šventės dar toli. Tačiau kuo arčiau Kalėdos, tuo rezervacijų mažiau. Ir tada prasideda jūsų prašymai: „O gal dar atrastumėt vietelę? Na gal kaip nors? Mes juk jūsų pastovūs klientai!”
Gerai, pasižiūriu savo klientų duomenų bazėj… Na taip. Randu jus. Buvote pas mane kirpykloje daugiau nei prieš metus. Ir prieš tai buvote. Prieš metus…

Mielieji, juk jūs savo higiena ir grožiu rūpinatės (bent taip manau aš) pastoviai. Ir jau tikrai ne kartą-du metuose. Neabejoju, jūsų šunelis, jei tik prakalbėtų, tikrai jums papasakotų, ką apie tai galvoja (aš visada sakau, kaip gerai, kad šunys, kad ir kokie protingi, kalbėt nemoka, nes jei prakalbėtų, ne būtinai mums patiktų…).
Nenoriu, jog įsižeistumėte, atpažinę save. Jokiu būdu! Tačiau supraskite, – gero groomerio (taip liaudiškai vadinami šunų kirpėjai) vardą užsitarnauti nelengva, o prarasti galima labai greit. Mūsų darbas – tai ne lenktynės „kas daugiau” ar „kas greičiau”. Man svarbu, kad jūs išeitumėte iš kirpyklos su savo mylimuku laimingi. Bet kuri jūsų augintiniui atliekama procedūra užima tam tikrą laiką. Skubus darbas su aštrais įrankiais gali baigtis fizine trauma jūsų augintiniui. Be to, jei pradėčiau dirbti trumpindama laiką, vadinasi, pradėčiau taupyti viskam: trumpiau maudyti, maudyti be kailio kondicionavimo…šukuoti, džiovinti bele kaip (jūs to gal ir nepastebėsite, nebent kas nors parodys…). Jūs juk to nenorite? Esu tikra, kad nenorite! Tad ir neprašykite rezervuoti laiką jūsų šuneliui paskambinę paskutinėmis metų dienomis, „gal kaip nors…”. Neprašykite, nes aš dirbti „kaip nors” nemoku. Nes myliu savo darbą, nes stengiuosi jį atlikti maksimaliai gerai.

Kalėdinis gruodžio mėnuo, ypač paskutinės savaitės, visoms seniai dirbančioms šunų kirpykloms, yra nepaprastai įtemptas ir nelengvas laikas. Todėl rezervuokite laiką savo augintinio procedūroms iš anksto, jau dabar. Taip, kaip tą darote, rezervuodami laikus savo grožio procedūroms šventiniu laikotarpiu. Dabar laiką kirpimui mano kirpykloje galite rezervuoti ištisą parą on-line, pasirinkę viršuje meniu „Užsiregistruok online„.

Laimingų ir gražių Švenčių visiems!
Jūsų JB

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas!

[mailerlite_form form_id=1]

Šunų kirpykla TIKRAS BILDUKAS © 2021. Visos teisės saugomos.