Kaip išvengti streso kirpimo metu

Remiantis ilgamete patirtimi pastebėta, kad šunų šeimininkai prieš įsigyjant šunį nesusimasto apie būsimo šuniuko kailio priežiūrą ir pirmais priežiūros mėnesiai nekreipia dėmesio į kailio priežiūrą. Į tai įeina pratinimas prie šukavimo, iš pradžių tam tikrais šepečiais, priklauso nuo veislės, nuo šukotinio jautrumo. Šuo turi būti pratinamas prie ramios elgsenos ant stalo. Taipogi šuo tūri būti pratinamas prie maudymų ir džiovinimo džiovintuvu ir t.t. Ir šitos turi būti atliekamos reguliariai. Darant visus šiuos veiksmus streso kiekis gerokai sumažėja arba šuo nepatyria visai jokio  streso kirpimo metu.

Norint pasiekti, kad kirpimas vietoj streso teiktų puikią pramogą jūsų augintiniui privalote atlikti keletą namų darbelių. Tai nesudėtinga užduotis, tačiau atims iš jūsų šiek tiek laisvo laiko.  Turėsite atlikti dvi užduotis:

Rekomenduojame pirmą kartą apkirpti šunį, sulaukusį 3–4 mėnesių. Šis laikotarpis – tai tas metas, kai formuojasi šuns charakteris bei tas metas, kai lengviausia šuniuką pripratint prie įvairių išorės dirgiklių, kad jis nejaustų diskomforto jiems pasireiškus ateityje. Taigi, dabar pats metas pratinti jūsų šuniuką prie kailio kirpimo ir reguliarios jo priežiūros procedūrų.

Mūsų pamokėlės mažiesiems vyksta iš anksto sutartu laiku. Jeigu apsispręsite, prašome mums skambinti telefonu 86 87 78 777.

P.S. Jeigu neturite patirties, pamokėlės bus naudingos ir jums – parodysime kaip ir kokiais įrankiais prižiūrėti šuns kailį, kaip teisingai jį šukuoti, maudyti ir džiovinti.

Iki susitikimo!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas!

Palaukite…

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Šunų kirpykla TIKRAS BILDUKAS © 2021. Visos teisės saugomos.