DUK

Tai tikrai geras klausimas. Kadangi mes irgi turime savo mylimus šunis, pasistengsime papasakoti, kaip rinktumės kirpyklą mes, jei nebūtume šunų kirpėjos:

  1. Interneto paieškoje pirmiausia susirastume, kokios kirpyklos veikia arčiau namų. Pavartytume jų internetines svetaines ar puslapius FB. Pažiūrėtume atliktų darbų nuotraukas.
  2. Pasidomėtume savo draugų, turinčių šunis, kur savo šunelius kerpa jie. Draugais juk pasitikime. Tad tai nebus tiesiog internetinė reklama, o patikrinta praktikoje.
  3. Apsilankytume keliose rekomenduotose kirpyklose, kad pamatytume, kaip atrodo aplinka, kaip bendraujama su klientais (o gal pavyks pastebėti ir kaip vyksta pats procesas).
  4. Mums būtų labai svarbu žinoti, kad mūsų šuns kirpėjas dirba, turėdamas ilgametę praktiką (na, bent jau 2-3 metus). Juk nelabai drąsu patikėti savo draugą  maloniai besišysančiai, tačiau vos pora mėnesių dirbančiai merginai/ vaikinui, ar ne?
  5. Mūsų negundytų siūlomos nuolaidos ar mažesnė nei pas netolimus kolegas kaina. Mes žinome, kad kiekviena kaina turi savo vertę, ir žinome, kas dažniausiai slypi už gundančios mažesnės kainos.
  6. Mūsų nevyliotų trumpas kirpimo laikas – tokie greitaeigiai kirpimai yra ne tik pavojingi mūsų augintiniams (juk dirbama ne su manekenais, o su gyvais šunimis, ir su aštriais įrankiais!), bet per įtartinai trumpą laiką joks kirpimas negali būti atliktas krupščiai. Dažniausiai taip kerpama taip vadinamose  konvejerinėse kirpyklose, kur nebranginamas pastovus klientas ar savo vardas. Nes ten nesvarbu, kad nepatiko jums-po jūsų ateis kitas!

Mes, žinoma, džiaugsimės, jei pasirinksite mūsų kirpyklą, tačiau, kad ir kur benukeliautumėte su savo keturkoju draugu, linkime jums patirti tik geriausius įspūdžius. Ir nuoširdžiai tikimės, kad šie patarimai jums padės apsispręsti.

Apsilankyti kirpykloje pageidautina iš kart po to, kai jūsų šuniukas bus paskiepytas 2 kartus (t.y. po revakcinacijos praėjus savaitei). Kuo anksčiau savo draugą pripratinsite prie kailio priežiūros procedūrų ir prie kirpyklos aplinkos, tuo mažesnis stresas bus ateityje. Juk lankytis procedūroms teks visa augintinio gyvenimą. Apie tai daugiau galite pasiskaityti čia…

Ilgaplaukiai šunys turėtų lankytis  ne rečiau nei kas 6-8 savaites. Retesnis apsilankymas atitinkamai prailgina ir kirpimo procedūras. Ilgi laiko tarpai paprastai sukelia ir daugiau nepatogumų be istreso jūsų augintiniui, nes tuomet tenka gaišti laiką šukuojant susidariusias sąvėlas (kaltūnus). O dažnai ir nebėra galimybių suformuoti prieš tai buvusią šukuoseną.

Čia nėra vieno atsakymo visiems. Tai priklauso nuo daugybės faktorių. Kirpimo laiką įtakoja šuns charakteris, šuns dydis ar veislių ypatumai, kailio struktūra, kailio ilgis ir bendra būklė, sąvėlų kiekis, laikas, praėjęs nuo paskutinio apsilankymo pas mus, kirpimo stilius ir t.t.

Vidutinis statistinis kirpimo laikas , atliekant pilną paskaugų kompleksą, yra 2 valandos. Kadangi kirpimo laiką tiksliai iš anksto pasakyti sudėtinga, paprastai apie tai informuojame SMS žinute arba pranešame skambučiu.

Sunku atsakyti vienareikšmiškai. Jei namuose turite erdvią vonios patalpą (dušo kabina šuns maudymui nėra patogi) ir jums nebaisu, kad sienos bus aptaškytos šampūnu (maudynių metu šunys dažnai purtosi, tai jiems normali procedūra) bei vandens purslais, jei turite sveiką nugarą (po visų procedūrų teks išsisiurbti šuns spygliukus bei perplauti grindis), tuomet kirpykloje lankytis jums nėra reikalo.  Jeigu jūsų nenervina besišeriančio augintinio ‘spygliukai ant baldų ir rūbų, – puiku, kirpykloje lankytis jums tikrai nebūtina.Tik nepamirškite po visų maudynių šuns kailį išpūsti fenu, na, ir žinoma, nukarpykite nagus.   

Bet vis gi… Ar ne geriau  būtų turėti švarius namus bei žvilgantį augintinio kailiuką, apeinant tai, apie ką paskaitėte, o laisvalaikį leisti prasmingiau? Jei taip, tuomet tikrai verta visas būtinas augintinio grožio procedūras patikėti mums!

Puiku, kad domitės!  Reiškia jūs mylite savo augintinį ir ketinate juo rūpintis reguliariai. Jau pirmo apsilankymo metu viską jums paaiškinsime, parodysime kokiais įrankiais ir kaip prižiūrėti šuniuko kailį tarp apsilankymų pas mus. Jeigu turite klausimų, visada mielai atsakysime ir spręsime iškilusias problemas drauge. Turime pakankamai žinių ir patirties. Tik klauskite!

Meniu skirsnyje Straipsniai yra nemažai jus galinčios sudominti tematikos apie šuns priežiūrą, ir ne tik. Sužinoti daugiau…

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas!

[mailerlite_form form_id=1]

Šunų kirpykla TIKRAS BILDUKAS © 2021. Visos teisės saugomos.