Kadangi mūsų klientai neretai domisi, kokias priemones naudojame, kad gauname tokį puikų galutinį rezultatą, nutariau apie tai trumpai parašyti ir supažindinti su mūsų kirpykloje naudojama šunims skirta kosmetika.

Mes naudojame aukščiausios kokybės šampūnus ir kondicionierius. Šiuolaikiniai šunų kosmetikos produktai sukurti ir nuolat tobulinami pasitelkiant naujausius mokslo pasiekimus, iki masinės gamybos jie yra kruopščiai testuojami, kad nesukeltų neigiamų reakcijų  ir nepakenktų šuns odai (tuo pačiu – ir bendrai savijautai). Visi mūsų naudojami šampūnai yra hipoalerginiai, skirti šunims, turintiems sveiką odą. Tačiau kai kuriems šunims, turtintiems polinkį į alergiją,  esame  parinkę  specialius šampūnus, padedančius apraminti sudirgusią odą. Žinoma, mes galime išmaudyti jūsų augintinį ir su jūsų atsinešta priemone, jei būtų toks pageidavimas.

Čia paminėsiu pagrindines šampūnų linijas, kurias naudojame mūsų kirpykloje. Vėliau aptarsiu ir kondicionierius bei kaukes (atskirai kalbėsime apie SPA procedūras).

Taigi, pradžiai, apie šampūnus. Po kruopščių studijų pasirinkau laiko patikrintus ir puikiai šunų augintojų bei veterinarų įvertintus amerikiečių gamybos produktus. Apie juos ir papasakosiu.

Pirmoji produktų linija – „Professional Pet Products“ arba „PPP“. Tai aromaterapijos produktai. Jie savo sudėtyje turi tikslingai parinktus augalinių eterinių aliejų mišinius, todėl  atpalaiduoja ir ramina, jų sudėtį sudaro unikalios sudėties aromatinių žolelių aliejiniai rinkiniai. Šios linijos šampūnai puikiai tinka ne tik kirpykloms, bet ir namams.

Platus  šio gamintojo pasiūlymas leidžia puikiai pasirinkti tinkamą kosmetiką, atsižvelgiant į gyvūno plaukų poreikius ir jo savininko pageidavimus. Šampūnai ir kondicionieriai yra labai koncentruoti, puikiai skiedžiasi, tad jų pakanka ilgą laiką, be to, maloniai kvepia. Kad pasiektume kuo geresnį rezultatą,  kiekvienam kailio tipui naudojame skirtingą šampūną. Mūsų  ‘murziukus’ pirmiausia maudome su giluminio valymo šampūnu. Jis pašalina iš plauko nešvarumus, prieš tai buvusios kosmetikos liekanas, sunkiuosius metalus, druskas, magnį ir kalcį, atsiradusius po skalavimo kietu vandeniu,  bei kitus plauko užterštumus. Šis šampūnas giliai išvalo kailį, tačiau tai tik pasiruošimas sekančiam maudymo etapui, kuomet švarus kailis yra drėkinamas ir maitinamas. Čia  jau naudojame specialius konkrečiam kailio tipui tinkančius šampūnus pagal poreikį. Jeigu kailis ruošiamas parodoms, po išmaudymo šiais šampūnais, toliau naudojame kondicionierius ir kitokius priedus (pvz. priemones, suteikiančias kailiui daugiau apimties, paryškinančias spalvą ir kt.). Nors visi šie aromaterapiniai šampūnai turi ilgai išliekantį malonų kvapą, tačiau vieno pas mus esančio šampūno unikalus ilgai išliekantis kvapas taip patinka mūsų klientams, kad, atėję sekantį kartą, jie visada pasako  “tik būtinai  ir vėl išmaudykite tuo nuostabiai  kvepiančiu šampūnu!”

Tarp turimo mūsų kirpykloje asortimento dar norėčiau išskirti šampūnus, kurie karštą vasaros dieną ne tik išvalo ir atgaivina, bet ir nuramina sudirgusią bei atšaldo jūsų augintinio odą. Po mūsų atliktos SPA procedūros jūsų augintinis grįš namo pailsėjęs nuo alinamų vasaros karščių.

Dar viena puiki kosmetikos priemonių kailio puoselėjimui linija, kurią naudojame mūsų kirpykloje, tai laiko patikrinta amerikiečių kosmetika „Crown Royal“. Ją puikiai žino ir iki šiol naudoja daugybė patyrusių šunų veisėjų, turinčių ilgaplaukius šunis. Šios kosmetikos pagrindą sudaro natūralūs ingredientai. „Crown Royal“ kosmetika labai švelni, tinka net ir labai dirglią odą turintiems šunims. Ji saugi net ir visai mažiems šuneliams.

Šią kosmetiką pamėgo parodinių šunų šeimininkai. „Crown Royale“ kosmetikos naudojimo efektas: kailis atrodo gyvas, blizgantis, tarsi šilkinis. Šie šampūnai labai pagyvina jūsų augintinio kailio natūralią spalvą, nors jų sudėtyje  nenaudojami jokie agresyvūs cheminiai priedai. Reguliarus naudojimas kailio puoselėjimui duoda puikius rezultatus. Mūsų kirpykloje „Crown Royale“ kosmetika naudojama jau gerus 20 metų.

Jūs taip pat galite pamėginti šiuos šampūnus panaudoti namuose, kad rezultatais įsitikintumėte patys.

Jeigu nuspręsite įsigyti „Crown Royale“ šampūną savo augintiniui, pravartu žinoti, kokį iš rinkoje esamų pasirinkti, nes gamintojas juos  skirsto pagal konkretų kailio tipą į tris linijas (Nr.1, 2 ir 3). Nedidelį kiekį šio šampūno pabandymui galite įsigyti ir pas mus.

Šampūnas Crown Royale Nr.1

  • šis šampūnas padeda ištiesinti banguotą kailį, padaro jį blizgiu, tarsi šilkiniu. Be to, jis padeda gydyti ir puoselėti pernelyg sausą ar pleiskanojančią odą. Šampūnas specialiai pritaikytas šunims, turintiems švelnų, blizgų kailį. Rinkitės NR.1, jeigu turite Jorkšyro terjerą, Tulearo ar Maltos bišoną, Papiljoną, Australų šilkinį terjerą, Saluki, Shih Tzu, Peterburgo orchidėją ir kt.

Šampūnas Crown Royale Nr.2

  • skirtas šunims, turintiems trumpą bei vidutinio ilgio tankų kailį viršutiniame sluosnyje. Tinka tiek ruošimui kailį parodoms, tiek namams, pastoviam kailio bei odos puoselėjimui. Dažnas maudymas nesausina odos, ją drėkina ir maitina. Aš rekomenduoju šį šampūną šeimininkams, auginantiems Australijos aviganį, vengrų vižlą, dobermaną, bokserį,  Lhaso Apso, mopsą, rusų kurtą, biglį, basendži, prancūzų ar anglų buldogą, čihua hua , labradoro retriverį, papiljoną, rusų spanielį, Tibeto terjerą, ilgaplaukis taksą, japonų činą, šarpėjų, bet kokį trumpo plauko šunį.

Šampūnas Crown Royale Nr. 3

  • šampūnas sukurtas šunims, turintiems blizgų storą akuotą ir tankų poplaukį. Jis suteikia tokiam kailiui papildomos apimties, tuo pačiu suteikdamas papildomo žvilgesio. Šio šampūno poveikis yra ilgalaikis., kailis yra maitinamas ir drėkinamas ilgą laiką deka šampūno sudėtyje esančių natūralių komponentų (tokių kaip pantenolis, vitaminas E, arbatmedžio aliejus ir kt.). Jis taip pat tinka šunims, turintiems  tankų “dvigubą”  kailį. Juo maudo garbanotųjų bišonų, pudelių, špicų, barzdotųjų koli, Belgijos aviganių, koli, šelti, keribliū ir kvietinių terjerų, Amerikos kokerspanielių, samojedų, Sibiro haskių ir kt. panašių kailių šunų šeimininkai.  Ši formulė suteikia kailiui papildomos apimties ir paryškina kailio tekstūrą. (šunims, turintiems dvigubą kailį, reikia apimties ir tekstūros), nes ji  sukurta specialiai tankios struktūros, turintiems poplaukį,  Dėl išskirtinai puikių rezultatų parodų ringuose šį šampūną ypač pamėgo šiurkščiaplaukių terjerų šeimininkai – kernterjerai, Vakarų Škotijos, škotų terjerai. Šios formulės produktais puoselėju savo škotukų kailį ir aš.

Svarbu.  Jei įsigijote vieną iš šių šampūnų, įdėmiai skaitykite etiketes. Visus šampūnus prieš naudojimą privalu atskiesti vandeniu pagal gamintojo nurodytas rekomendacijas. Net ir švelniausi šampūnai gali suerzinti jūsų šunelio akių gleivinę, tad pasistenkite, kad jūsų augintinio galvos maudymas užtruktų kuo trumpiau, nepilkite šampūno  tiesiai ant šunelio galvos, verčiau sudrėkinkite šampūnu nedidelę kempinėlę ir ja švelniai įmasažuokite atskiras galvos sritis, pasistengiant, kad šampūnas nepatektų į augintinio akis.

Kadangi šuns maudymas yra vienas iš svarbių šuns sveikatą įtakojančių faktorių, kaip teisingai maudyti augintinį namuose būtinai parašysiu kiek vėliau. Žinoma, jūs visada savo augintinio kailio priežiūrą galite patikėti mums. Kirpyklos  kontaktus rasite čia. Jūsų keturkojis draugas  grįš namo švarus, blizgančiomis akytėmis ir išpuoselėtu kailiu.

Sekite informaciją, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad sužinotumėte visas mūsų naujienas pirmieji!

Jūsų JB

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas!

[mailerlite_form form_id=1]

Šunų kirpykla TIKRAS BILDUKAS © 2021. Visos teisės saugomos.