Šilkinis kailis  paprastai būna tiesus arba šiek tiek banguotas, blizgus ir labai labai švelnus. Jis neturi  poplaukio, o kailio struktūra yra tokia pati, kaip ir žmogaus plaukų. Šie šunys praktiškai nesišeria.

Šilkinis kailis reikalauja nemažos priežiūros, norint išlaikyti gerą jo kokybę. Jį reikia reguliariai šukuoti specialiu šepečiu bei plaukus pamaitinti specialiomis šunų kosmetikos priemonėmis.

Reguliarus šukavimas  pašalins negyvus plaukus, o kailis visada atrodys sveikas,  nebus susivėlęs, kaltūnuotas. Taip pat būtina reguliariai atlikti higieninį kirpimą. Gera idėja – suplanuoti šukavimo grafiką, tuo pačiu paverčiant kailio puoselėjimo procedūras malonumu jūsų augintiniui. Labai svarbu šuniuką pratinti prie visų higienos procedūrų nuo pirmos jo įsigijimo dienos.

Pilnas šuns SPA procedūrų ciklas  (atliekamas jūsų arba profesionalių gyvūnų kirpėjų ) būtinas kas šešias – aštuonias savaites.

Daugelis jorkšyro terjerų veislės šunų šeimininkų renkasi savo augintinius kirpti trumpai, kad būtų lengviau prižiūrėti.

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, kreipkitės į šuniukų kirpyklą, –   patarsime ir parodysime praktiškai, kokiais įrankiais ir kaip šukuoti jūsų augintinį. Norite kirpti kailiuką trumpai – parinksime tinkamiausią šukuoseną  jūsų mažajam draugui.

Jūsų JB

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas!

[mailerlite_form form_id=1]

Šunų kirpykla TIKRAS BILDUKAS © 2021. Visos teisės saugomos.